הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

שאלות ותשובות הקונסוליה

מומלץ לקרוא לפני שפונים בעמוד

הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

שאלות ותשובות הקונסוליה הרומנית

מומלץ לקרוא לפני שפונים בעמוד

הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

שאלות ותשובות הקונסוליה הרומנית

מומלץ לקרוא לפני שפונים בעמוד

הזמנת תור לקונסוליה

בקלות ובמהירות! כרוך בתשלום

שאלות ותשובות הקונסוליה הרומנית

מומלץ לקרוא לפני שפונים בעמוד

חידוש דרכון רומני

כל מה שצריך לדעת

הקונסוליה הרומנית - שאלות ותשובות

ריכזנו עבורכם תשובות לשאלות הנפוצות ביותר אשר עולות בקרב מתעניינים בקבלת בקביעת תור לקונסוליה הרומנית

אתם כמובן מוזמנים לפנות אלינו באמצעות השארת פרטים או להתקשר אלינו אם יש לכם שאלות נוספות ותרצו לערוך בירור זכאות ולקבל מידע נוסף על התהליך, ללא כל תמורה או התחייבות.

ימי פתיחת הקונסוליה:
ימים ב – ו בין השעות 09:00 – 13:00 
ימים ב – ו בין השעות 14:00 – 15:00 איסוף מסמכים  (תעודות יושר, דרכונים, תעודת לידה, תעודת נישואין רומנית וכו) 
 
חובה להצטייד במסמכי המקור אותם התבקשתם להציג,  לא ניתן להשתמש העתק. במידה ואחד ממסמכי המקור חסרים יש להגיש בקשה להמצאת מסמך חדש ברומניה.
* יש להצטייד הדרכון ישראלי ורומני (במידה וקיים)
* ילד קטין מחויב בליווי שני הוריו.
* איסוף דרכון לאחר 45-60 ימים, מיום הגשת הבקשה לדרכון – הקונסוליה אינה מעדכנת כאשר הדרכון מוכן, והם אינם שולחים את הדרכון בדואר. איסוף דרכון של קטין יכול לעשות ע”י ההורה ללא נוכחות הקטין.
 
*לא ניתן להגיע לקונסוליה ללא זימון תור דרך המערכת של משרד החוץ הרומני או באתר.
 

לא! הגעתם לאתר של “אזרחות רומנית ישראל” אנו משרד פרטי אשר עוסק בתחום האזרחויות הרומנית, ומרכיבה. למבקשים לשוחח טלפונית עם הקונסוליה הרומנית, נאחל בהצלחה במשימה, אך הם לא באתר הנכון. למבקשים לבצע פעולות בקונסוליה הרומנית, ולזמן תור, מוזמנים לעבור לעמוד זימון התורים

לצורך חידוש דרכון יש לתאם פגישה בקונסוליה הרומנית בקישור. יש לוודא שיש ביידכם את מסמכי המקור הרומנים (ת. לידה, ת. נישואין, מסמך אזרחות, דרכון ישראלי, ודרכון רומני), במידה וחל שינוי בסטטוס האזרחי של מבקש הדרכון (נישואין \ גירושין \ שינוישם \ ילדים) יש לעדכן את הסטטוס ברומניה לפני חידוש הדרכון.
עדכון סטטוס ברומניה: רישום קטינים, רישום נישואין, רישום גירושין, רישום פטירה וכו, נא ליצור קשר עם המשרד בטלפון 058-4611238

 אזרחות רומנית ניתנת לצאצאים יוצאי רומניה (מולדובה ואוקראינה למי שנולד במדינות בין השנים 1918-1940). לפרטים בנוגע לזכאות לאזרחות ולבחינת זכאותך ללא עלות וללא התחייבות התקשרו 03-7322273

לאחר הזמנת הדרכון הרומני בקונסוליה הרומנית, ניתן לאסוף את הדרכון החדש לאחר 60 יום מהקונסוליה בה הגשת את הבקשה, בימים ב’-ו’ בין השעות 14:00-15:00. 

לא!  60 יום מים הזמנת הדרכון ניתן לגשת לקונסוליה בא הגשת את הבקשה, בימים ב-ו בין השעות 14:00-15:00. יש להגיע עם הדרכון ישראלי בתוקף, דרכון רומני ישן, והקבלה עבור התשלום שביצעת.

לא! כל אדם מעל גיל 18 צריך להגיע אישית לקונסוליה ולקבל את הדרכון. הורים לקטינים יוכלו לאסוף גם את הדרכון של הקטינים ללא נוכחותם.

 לקונסוליה הרומנית קיימים מספר מספרי טלפון אשר ניתן למצוא באתר הקונסוליה. המספרים רוב הזמן אינם זמינים.

השירות הקונסולרי אינו זמין להתיעצות ואין מספר זמין בוא יתקבל מענה. עובדי הקונסוליה אינם מדברים עברית והשיח איתם הוא ברומנית בלבד.

 אנו משיבים לכל הפונים מיד אם קבלת אישור לתור שנקבע מהקונסוליה. בימים אלו התורים לקונסוליה ארוכים מן הרגיל, וכאלה גם זמני ההמתנה לתשובות וקבלת תאריכים לתורים. היה וטרם קיבלת מייל הזמנה לקונסוליה, ככל הנראה שאנו טרם קיבלנו את תשובת הקונסוליה, אותה נשלח מיד אם קבלת.

יש להתעדכן מול הרשויות המוסמכות. 
יש להתעדכן מול הרשויות המוסמכות.

משרדנו אינו עוסק בנושא הויזות כלל, אנו ממליצים למצוא משרד מומחה בתחום.

321 ש”ח (המחיר מעודכן ליום 20\12\1 ויכול להשתנות. המחיר הסופי נקבע ע”פ הקונסוליה)

התשלום שמבוצע דרך האתר מיועד עבור זימון התור בלבד למוציאי \ מחדשי דרכונים תתלוונה הוצאות נוספות כגון אגרות קונסולריות.

כיום אין ביכולתנו להגדיר לוחות זמנים וכך גם יימשך בתקופה הקרובה שכן מדובר על תקופה הפכפכה שבה מתקיימים \ מתבטלים תורים על בסיס יומיומי. חשוב לנו להדגיש כי לא יאוחר מ 24 שעות, מרגע קבלת פניתכם, הועבר כל החומר ששלחתם ישירות למערכת משרד החוץ הרומני לצורך זימון התור, תשובה יכולה להתקבל לאחר שבוע, וכך גם לאחר 4 חודשים, ועל כן מראש אנו מבקשים את סבלנותכם.

לכל פעולה בקונסוליה הרומנית יש להציג את מסמכי המקור הרומנים בלבד! ניתן לקבל את שירותי המשרד בהנפקת העתקי מסמכים ישירות מרומניה (נמליץ לחפש היטב את המסמכים ולפנות אלינו רק במידה ומיציתם את כל אפשרויות החיפוש, שכן המצאת העתקי מסמכים עורכת מספר חודשים והעלות הפעולה גבוהה (וחבל… באמת))

תהליך הוצאת האזרחות לצאצאים של מי שאזרחותו הרומנית נשללה \ וותרה, נמשך  בין 24-36 חודשים, למי שאזרחותו לא נשללה, 8-14 חודשים.
 
כאשר אזרח רומני מחזיק דרכון שאינו בתוקף מעל שישה חודשים, רוצה הקונסוליה לוודא כי בתקופה החולפת מאז פג תוקף הדרכון, לא ויתרת על אזרחותך באופן יזום. “בירור האזרחות” אורך כ 4-6 חודשים.
אנו נבקש אישורים בשביל הרנטה מגרמניה.
* תאריך ומקום לידה \ נישואין.
* שמותיהם המקוריים האדם שנולד \ התחתן ברומניה.
* שמות הוריו של האדם שנולד \ התהחתן ברומניה. (כפי שנקראו ברומניה)
אין לראות בשאלות ותשובות אלה משום המלצה, או התחייבות של מנהלי האתר או מי מנציגם. 
משרד החוץ הרומני, ואיתו הקונסוליות הרומניות בישראל הם הסמכות הבלעדית בישראל בנושא, ועל פיהם ישוק דבר.
* כל הפרטים הרשומים מעלה נכונים לחודש דצמבר 2020.
 

רוצה לברר פרטים נוספים אודות זכאותך?

עידכון : הקונסוליה הרומנית בחיפה חזרה לפעילות בימים שני עד שישי בין השעות 09:00 – 16:30Call Now Button דילוג לתוכן